Valvesüsteem GSM (keskus, 2 pulti,1tk liikumis-,1tk ukse/akna andur) Vaata suuremalt

Valvesüsteem GSM (keskus, 2 pulti,1tk liikumis-,1tk ukse/akna andur)

EL.MK-X1SET

Uus toode

Juhtmevaba Valnese GSM valvesüsteem valvab sinu kodu või suvilat kuutasuta. GSM valvesüsteemiga jääb teenusepakkujaga liitumine ja igakuine arveldamine täiesti ära. Kõik on juhtmevaba, mugav seadistada ja juhitav nutiseadme rakendusest või tekstisõnumitega. Lisaks on võimalik süsteemiga liita ka Valnese suitsuandurid EL.SD-200, nii saate ka tulekahju korral koheselt häiresõnumi mobiiltelefonile. 

Rohkem infot

141,60 € koos maksudega

Rohkem infot

Valnes GSM valvesüsteem EL.MK-X1SET saadab automaatse häireteate mobiiltelefonile. On juhtmevaba ja töötab üle GSM võrgu. Sobib koju, kontorisse, suvilasse, garaaži. Lihtne paigaldada ja seadistada. Mugav ja töökindel - ei ole vaja siduvat lepingut. Kontroll olemas olenemata sellest, kus asute. Hõlpsalt juhitav tekstisõnumitega või rakendusega nutiseadmest.

Standardkomplekti kuulub:

Komplektiga võimalik liita Valnes suitsuandur EL.SD-200, mis süsteemi liidetuna tagab, et tulekahju korral ei hakka tööle ainult häiresignaal, vaid edastatakse ka häireteated eelnevalt määratud mobiiltelefonidele.

Eraldi on võimalik juurde osta ukse/akna andureid ja liikumisandureid ning juhtimispulte. Süsteemiga saab liita kuni 50 andurit ja 10 juhtimispulti.

Seonduvad tooted

Joonised