lingigarnituur KABA TouchGo profiil Vaata suuremalt

Lingigarnituur KABA TouchGo profiil

EL.TGO.E110.92

Uus toode

Kaba TouchGoga ei pea sa enam oma võtmeid otsima. Puuduta lihtsalt ukselinki ja lukk tunneb ära,  kas sul on kehtivad läbipääsuõigused. Olenemata  sellest,  kas süsteemi kasutatakse kodus või kontoris, autonoomselt või veebipõhiselt, sobib Kaba TouchGo™ ideaalselt kõigile, kes peavad oluliseks  nii  mugavust  kui  ka  turvalisust.

Rohkem infot

884,59 € koos maksudega

Rohkem infot

Lihtne paigaldus

Kaba TouchGo  sisaldab  lingigarnituuri (saadaval ka kaitseklass ES1) ning nii läbipääsu- kui ka programmeerimispulti. Kaba TouchGoTM  saab paigaldada tavalukkudele, mis tagab lihtsal paigalduse.

Programmeerimine

Kaba TouchGoTM programmeerimine on väga lihtne. Programmeerimise käivitab ukselingi puudutamine puldiga. Nüüd on võimalik programmeerida kõik soovitud puldid, puudutades ukselinki järjest vastavate kasutajaseadmetega. Toimingu lõpetab ukselingi puudutamine programmeerimispuldiga.

Kõrge turvatase

Turvalisus on iga läbipääsulahenduse kõrgeim prioriteet. Sama kehtib ka Kaba TouchGoTM kohta, kuid kõrgemal tasemel, sest kaotatud läbipääsuseadet saab kiiresti tühistada. See hoiab ära nii puudujäägid julgeolekus kui ka kogu läbipääsulahenduse kulumahuka asendamise. Koos uue mugavusega on see elektroonilise läbipääsusüsteemi järjekordne oluline eelis.

Seonduvad tooted