Turvalukud Siin on 6 toodet.

Kuvatud 1 - 6 kokku 6 tootest
 • Kiirvaade
  313,44 €

  Mida rohkem võtmekombinatsioone seda turvalisem lukk on. Turvaluku standardi järgi peab turvalukul olema vähemalt 100 000 erinevat võtmekombinatsiooni. Valnes 3000 Q turvalukul on 270 miljonit võtmekombinatsiooni. Turvalukuga käib kaasas võtme turvakaart. Turvakaart tagab võtme kopeerimiskaitse. See välistab ebaseadusliku kopeerimise.

  313,44 €
 • Kiirvaade
  203,33 €

  Kui Sinu võtme peal on võtmekood ilma võtme turvakaardita nagu Eestis levinud võtmetel, siis saab igaüks kes seda koodi näeb tellida lukusepa juurest samasuguse võtme. Valnese turvaluku võtmetel on alati võtme turvakaart. Turvakaart tagab võtme kopeerimiskaitse. See välistab ka võtmete ebaseadusliku kopeerimise. Ilma turvakaardita ei saa uusi võtmeid teha.

  203,33 €
 • Kiirvaade
  199,69 €

  Valnes 4000Q turvalukk on muukimiskindel ja väikese mugava Valnes KABA võtmega mis on kaitstud turvakaardiga.

  199,69 €
 • Kiirvaade
  120,35 €

  Valnes 4000S turvalukk on muukimiskindel ja väikese mugava Valnes Security+ võtmega mis on kaitstud turvakaardi ja magnetiga.

  120,35 €
 • KABA võtmeid võib valmistada ainult omanikult volituse saanud KABA litsentsi omav lukufirma. Iga võti registreeritakse kliendile üleandmisel. Võtme tellimisel vajalik turvakaardi olemasolu ja võti väljastatakse vaid turvakaardi ettenäitamisel. Tegemist Kaba eriprofiil võtmega, mille kood algab tähekombinatsiooniga “UZ” ja võtmed tellitakse tehasest....

  36,00 €
 • KABA võtmeid võib valmistada ainult omanikult volituse saanud KABA litsentsi omav lukufirma. Iga võti registreeritakse kliendile üleandmisel. Võtme tellimisel vajalik turvakaardi olemasolu ja võti väljastatakse vaid turvakaardi ettenäitamisel. Kaba võtmed, mille kood algab tähekombinatsiooniga “EV” või “EX” teeme valmis järgmiseks tööpäevaks, “UZ” koodiga...

  30,00 €
Kuvatud 1 - 6 kokku 6 tootest