Töötajad

Müügiosakond Tallinn

  • Marko Reinhold
    müügidirektor (projektimüük)
    marko@valnes.ee
    +372 510 05 83
  • Veiko Pilve
    projektijuht (lukustusprojektid)
    veiko@valnes.ee
    +372 501 43 21
  • Mati Soostar
    hulgimüügijuht
    mati@valnes.ee
    +372 566 916 11
  • Taavi Kalvik
    elektroonika osakonna juht
    taavi@valnes.ee
    +372 569 626 30
  • Kristjan Nöör
    läbipääsusüsteemide müügijuht
    sales@valnes.ee
    +372 581 113 85
  • Thor-Matthias Plees
    el.toodete insener
    support@valnes.ee
    +372 56 202 139
  • Andrei Smirnov
    el.toodete insener
    support@valnes.ee
    +372 566 907 84
  • Maria Helenurm
    müügikonsultant
    maria@valnes.ee
    +372 505 88 42
  • Helen Sarevet
    müügikonsultant (disaintooted)
    helen@valnes.ee
    +372 568 011 45
  • Kadi Taelma
    projektimüügi assistent/ eelarvestaja
    kadi@valnes.ee
    +372 6565 485

Müügiosakond Riia

Juhtkond

Kontor


 

Valnes.ee veebilehel kasutatakse küpsiseid (cookie). Lehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot siit

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close