Kolektīvs

Pārdošanas nodaļa Tallinn

  • Marko Reinhold
    Tirdzniecības direktors (projektu tirdzniecība)
    marko@valnes.ee
    +372 510 05 83
  • Veiko Pilve
    Projektu vadītājs (slēdzeņu projekti)
    veiko@valnes.ee
    +372 501 43 21
  • Mati Soostar
    Vairumtirdzniecības vadītājs
    mati@valnes.ee
    +372 566 916 11
  • Taavi Kalvik
    El. produktu pārdošanas vadītājs
    taavi@valnes.ee
    +372 569 626 30
  • Kristjan Nöör
    Pārdošanas menedžeris piekļuves risinājumiem
    kristjan@valnes.ee
    +372 581 113 85
  • Jago Niin
    El. produktu inženieris
    jago@valnes.ee
    +372 562 02 139
  • Kadi Taelma
    Tirdzniecības konsultante
    kadi@valnes.ee
    +372 505 88 42
  • Helen Sarevet
    Tirdzniecības konsultante
    helen@valnes.ee
    +372 568 011 45

Pārdošanas nodaļa Riga

  • Mārcis Valdheims
    Tirdzniecības vadītājs
    marcis@valnes.com
    +371 658 260 50
  • Didzis Priede
    Tirdzniecības pārstāvis
    didzis@valnes.com
    +371 273 933 00

Vadība

  • Alvar Veersalu
    Padomes priekšsēdētājs
    alvar@valnes.ee
    +372 656 54 85
  • Kuldar Saun
    Valdes priekšsēdētājs
    kuldar@valnes.ee
    +372 656 54 85

Birojs


 

Valnes.ee interneta vietnē izmanto sīkdatnes (cookie). Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Papildinformācija šeit: Sīkdatņu izmantošana

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close