Lutheri vabriku masinasaalist valmis moodne ärimaja

Lutheri Ärimaja näol on tegu eripärase arendusega ajaloolise hoonega, mille rekonstrueerimisel ankurüürnik Äripäeva vajadustele vastavaks kujundamisel, kaasnes rida keerulisi ehituslikke küsimusi.

(loe edasi…)

Ukselink kui disainielement sisekujunduses

Suvi on aeg, mil sageli võetakse ette remont, et elamist värskendada. Kõige tavalisemalt alustatakse seinte viimistlemisega, kuid seejuures jäävad sageli tähelepanuta uksed ja ukselingid. Vana ukse taastamise ning ukselinkide vahetamisega saab elamisele lihtsa vaevaga uuendusliku ilme anda.

(loe edasi…)

Korduma kippuvad küsimused – KKK

Kõrgturvasüdamik Valnes Kaba

1. Milline on hea ja turvaline lukk? 

Turvalukk peab olema muukimiskindel ja tugev. Turvalukk peab olema võtmega avatav ja suletav nii seestpoolt kui väljastpoolt. Seda sellepärast, et kui näiteks varas on tulnud akna kaudu sisse, ei saa ta lihtsamat teed pidi ehk ukse kaudu välja kui uks on lukku keeratud. Nupuga luku puhul on lihtsam vargal uksest väljuda. Võti peab olema kopeerimiskindel ning turvakaardiga. Näiteks Valnes KABA võtmeid ei saa valmistada  ette näidates (loe edasi…)

Valnes Kaba lukusüsteem – turvalisus eelkõige!

Valnes Kaba lukusüsteem on lisaks turvalisusele ka mugav ja võimaldab igale võtmele määrata unikaalsed õigused erinevate uste avamiseks.

(loe edasi…)

Uued ukselingid Eesti disaineritelt

Valnese ukselinkide valik täienes Eesti disainerite loominguga.

(loe edasi…)

Standardile EVS-EN 179 vastavad ukselingid FSB tootevalikust

Evakuatsiooniläbipääse normeerivad standardid EVS-EN 179 ja EVS-EN 1125. FSB pakutavate toodete seast leiab laias valikus ukselinke, mis sobivad kasutamiseks ühiskondlike hoonete evakuatsiooniläbipääsudes, mis vastavad standardile EN 179.

(loe edasi…)

Trendikad FSB käepidemed

FSB pakub laias valikud alumiiniumist ja roostevabast käepidemeid, mida on võimalik tellida ka moodsates pronksi ja messing toonides.

(loe edasi…)

Terviklik lahendus omaala spetsialistidelt

Valnes AS pakub oma klientidele täisteenust – lukusüsteemi projekteerimisest kuni selle paigalduse ja hilisema hoolduseni.  Meie poolt koostatavad projektlahendused, hinnapakkumised, sarjatabelid jm lukustusega seonduv info on tasuta.

(loe edasi…)

Tark videofono Smart Doorbell – kasutusmugavus ja turvalisus ühes!

Valnese tootevalikusse on lisandunud uudne Smart Doorbell IP videofono, mis ühildub ka targa maja lahendusega. Toode on mõeldud kasutamiseks eelkõige eramajadele.

(loe edasi…)

Tallinna koolides sügisest kasutusel Valnese e-õpilaspiletid

AS Valnes ja Tallinna haridusamet sõlmisid lepingu, mille kohaselt viib Valnes kaasaegse pilvepõhise e-õpilaspileti rakenduse kõigisse Tallinna munitsipaalkoolidesse käesoleva aasta 1. septembriks. Valnese hinnangul võiks e-õpilaspileti kasutusele võtta kõigis Eesti koolides.

(loe edasi…)