Geopiirangu tehnoloogia lisab mugavust

Geopiirangu tehnoloogia (i.k. Location-Based Services – LBS) puhul ei ole iseenesest tegemist millegi väga uuega. Geopiirangu tehnoloogia kasutab mobiil- või nutitelefoni GPS-i, et teha kindlaks selle asukoht. Google Maps ja Facebook Places on ühed populaarseimad teenused, mis töötavad geopiirangu tehnoloogia abil. Sama tehnoloogia aitab ka tuvastada hädaabinumbrile helistanud mobiiltelefoni asukohta ning selle abil on võimalik sõiduki liikumise jälgimine. (loe edasi…)

Nutilukk aitab AirBnB luksmajutuste nimekirja saada

Majutusasutuste platvorm AirBnb tuli turule uue teenusega AirBnB Plus, mis keskendub luksuslike külaliskorterite ja puhkemajade pakkumisele. Airbnb Plus majutusasutuste nimekirja saamiseks peavad majutused vastama kindlatele nõuetele, kus üheks oluliseks tingimuseks on lihtne check-in, mille tagab nutiluku või koodiluku olemasolu.

(loe edasi…)

Kuidas hooldada ukselinke ja lukkusid?

Kvaliteetsete ukselinkide ja -lukkude soetamise järgselt tasub kindlasti tähelepanu pöörata ka nende hooldusele. Õige hooldus tagab toote hea välimuse ja töökindluse säilimise maksimaalselt pikaks perioodiks.

(loe edasi…)

Mida tasub silmas pidada ukselingi valimisel?

Ukselinkide valikul tuleks esmane valik teha lähtuvalt praktilistest vajadustes ja lingi funktsionaalsusest. Lõplik valik põhineb aga sisetundel ja isiklikel maitse eelistustel.

(loe edasi…)

Nutikad kingiideed!

Jõulud on kohe-kohe käes. Kui sul ei ole veel isale või tehnikahuvilisele mehele kingitust, siis siit mõned soovitused, mis muudavad kogu pere elu mugavamaks ja turvalisemaks!

(loe edasi…)

Mugav, juhtmevaba ja telefonist hallatav valvesüsteem Valnes Ajax

Kalamajas elav Leena on Valnes Ajax juhtmevaba valvesüsteemi kasutanud nüüdseks 4 kuud. “Otsisin mugavat valvesüsteemi, mida saaks kasutada ilma siduva lepinguta ning mille paigaldamine oleks lihtne ja juhtmevaba.”

(loe edasi…)

Juhtmevaba ja pilvepõhine valvesüsteem Valnes Ajax

Müügile on saabunud uus pilvepõhine valvesüsteem Valnes Ajax. Valvesüsteem on juhtmevaba ja kasutajamugav lahendus nii sinu kodule, kui ka kontorile.

(loe edasi…)

Kuidas piirkonna elegantsust edasi kandev kodu Kadriorus omale uued ukselingid sai?

Meie klient Katariina saatis meile toreda lookese sellest, kuidas Valnese ukselingid tee tema uude koju leidsid.

(loe edasi…)

Pärnu külaliskorteri omanik: “Otsus Valnes IN nutiluku kasuks tuli kergelt”

Pärnus külaliskorterit pidav Evelin on kasutanud Valnes IN nutilukku poole aasta jagu. “Senine kogemus on olnud väga hea ja olen selle lahendusega igati rahul,” kirjutab ta.

(loe edasi…)

Lutheri vabriku masinasaalist valmis moodne ärimaja

Lutheri Ärimaja näol on tegu eripärase arendusega ajaloolise hoonega, mille rekonstrueerimisel ankurüürnik Äripäeva vajadustele vastavaks kujundamisel, kaasnes rida keerulisi ehituslikke küsimusi.

(loe edasi…)